Info o ciastkach

Eeee...
Żeby strona działała fajnie to trzeba zaakceptować obsługę pewnych plików. Jeśli jesteś nienormalny, nosisz czapkę z amelinium i siedzisz w schronie zbudowanym z poduszek to możesz je sobie wyłączyć. Autor strony nie czerpie żadnych korzyści z cookies (twierdzi nawet, że ten komunikat jest głupi), ale, cóż - Unia wymaga. Korzystając z witryny zgadzasz się z polityką cookies.

Wszystko w budowie...

Skype znika z telewizorów SMART

Aplikację Skype zna każdy. Każdy wie do czego służy, każdy wie jak ją obsługiwać.

Teraz Skype znika z telewizorów. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj i w oficjalnym komunikacie.

W 2011 roku Microsoft kupił Skype'a i od tego czasu z aplikacją zaczyna być coraz gorzej. Blokowanie skypekit, brak wsparcia dla linuksa (dostępny komunikator jest stary jak świat), brak możliwości uruchomienia w przeglądarce a teraz to. Skype to zbyt znany projekt aby Microsoft go ot tak zniszczył ale chyba na to się zanosi. Ciekawe co będzie następne - brak wsparcia dla Androida?

Komentarze (1)

Korsarz ( 2016-04-15 12:38:23 )
Zamykamy
Z apkami netowymi w urządzeniach RTV jest jak z Androidem na urządzeniach innych niż Googlowe (i to w sumie też nie wszystkich). Nie opłaca się inwestować w ich upgrade. Niektóre maszyny tracą support wcześniej niż gwarancję. I tu nie chodzi nawet o dostępność najnowszych systemów, ale krytyczne patche i jako taką funkcjonalność. Witamy w świecie coraz bardziej jednorazowym, gdzie jak zwykle gorsze wypiera lepsze.

Napisz komentarz lub zgłoś błąd

Dodane w dniu 15 kwietnia 2016 przez Michał Misztal
Kopiowanie powyższych wypocin dozwolone pod warunkiem podania źródła, znaczy tandemu autor + link do strony