Info o ciastkach

Eeee...
Żeby strona działała fajnie to trzeba zaakceptować obsługę pewnych plików. Jeśli jesteś nienormalny, nosisz czapkę z amelinium i siedzisz w schronie zbudowanym z poduszek to możesz je sobie wyłączyć. Autor strony nie czerpie żadnych korzyści z cookies (twierdzi nawet, że ten komunikat jest głupi), ale, cóż - Unia wymaga. Korzystając z witryny zgadzasz się z polityką cookies.

Wszystko w budowie...

SMART lodówka

Na początek link. Ciary mnie przechodzą gdy słyszę słowo "smart". Smart zegarki, smart telewizory, smart telefony i co jeszcze? A tu bach - lodówka.

Jeśli ktoś nie wie jak będzie wyglądać celowe postarzanie produktu w przyszłości to ma odpowiedź - SMART. Podobnie jest z np dożywotnią aktualizacją map czy dożywotnią gwarancją. Chodzi o przyjęty przez producenta cykl życia produktu czyli np 3 lata od wypuszczenia pierwszego modelu na rynek. Ekstrapolując, dożywotnio = max 3 lata.

Podobnie jest z lodówką SAMSUNGA. Modele z roku 2012 od 2014 roku nie potrafią już synchronizować się z usługami Google. Google opracował nowe API dla Kalendarza Google ale SAMSUNG nie zamierzał wydać aktualizacji oprogramowania (bo tylko o nie chodzi) dla tych urządzeń. Bez tego SMART lodówka jest zwykłą lodówką, tyle, że za 6 000$ (przy kursie z 10 lipca 2016 to 24 000 zł). SAMSUNG po roku w końcu ugiął się i wydał aktualizację co tylko dowodzi ile zależy od grymasu koncernu.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.

Napisz komentarz lub zgłoś błąd

Dodane w dniu 10 lipca 2016 przez Michał Misztal
Kopiowanie powyższych wypocin dozwolone pod warunkiem podania źródła, znaczy tandemu autor + link do strony