Info o ciastkach

Eeee...
Żeby strona działała fajnie to trzeba zaakceptować obsługę pewnych plików. Jeśli jesteś nienormalny, nosisz czapkę z amelinium i siedzisz w schronie zbudowanym z poduszek to możesz je sobie wyłączyć. Autor strony nie czerpie żadnych korzyści z cookies (twierdzi nawet, że ten komunikat jest głupi), ale, cóż - Unia wymaga. Korzystając z witryny zgadzasz się z polityką cookies.

Wszystko w budowie...

Candy Crush Soda Saga w Windows 10

Jako, że nie używam Windowsa to trochę trwało abym zainteresował się tym tematem. Instalując w serwisie klientom W10 okazało się, że automatycznie instaluje się tytułowe oprogramowanie a z czasem inne niechciane rzeczy.

Początkowo myślałem, że jakimś cudem OpenCandy z instalatora ac3filter już się domyślnie instaluje. Ale nie - ac3filter nie jest tutaj winny. Wygląda to na kolejną "trafioną" akcję Majkrosoftu. A takich akcji MS ma mnóstwo: Skype - w obecnej formie nie nadaje się do niczego, Nokia - ruina, Yahoo (używa Binga) - margines. Jest sporo projektów które MS sprowadził niechcący do parteru.

A teraz wziął się za użytkowników i wmawia im co lepsze. Sam instaluje to czego użytkownik potrzebuje. To tak jak ostatnie reklamy w Trójce (stacja się stacza niestety) - w czasie śniadania możemy się dowiedzieć, że koniecznie potrzebna nam maść na upławy i tabletki wspomagające wypróżnianie. Czekam kiedy przestaną owijać w bawełnę i padnie słowo "stolec".

Więcej na temat niechcianych aplikacji oraz info jak obejść problem jest tutaj.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.

Napisz komentarz lub zgłoś błąd

Dodane w dniu 9 października 2016 przez Michał Misztal
Kopiowanie powyższych wypocin dozwolone pod warunkiem podania źródła, znaczy tandemu autor + link do strony