Info o ciastkach

Eeee...
Żeby strona działała fajnie to trzeba zaakceptować obsługę pewnych plików. Jeśli jesteś nienormalny, nosisz czapkę z amelinium i siedzisz w schronie zbudowanym z poduszek to możesz je sobie wyłączyć. Autor strony nie czerpie żadnych korzyści z cookies (twierdzi nawet, że ten komunikat jest głupi), ale, cóż - Unia wymaga. Korzystając z witryny zgadzasz się z polityką cookies.

Wszystko w budowie...

Ciekawa akcja marketingowa

Ostatnio przeglądałem znajome strony internetowe i jedna od ponad pół roku prowadzi bardzo ciekawą akcję marketingową. Wiadomo, że kolor czerwony bardzo rzuca się w oczy. Więc postanowiono (ale chyba przypadkiem) zaprząc do generowania tego koloru Google.

Z tego co kojarzę to mieli sobie stronę i luka w CMS-ie (lub wtyczce) spowodowała, że uprawnienia do edycji dostał krwiożerczy haker Roman. Roman zapewne ma wąsy i flanelową koszulę w kratę. Także nie jest dobrze. Co ciekawe na stronie zachodzą zmiany ale ekipa chyba nie widzi wielkiej czerwonej planszy z ostrzeżeniem.

Ryc. No i co teraz?

Co dalej? Cóż, to chyba jasne.

Komentarze (2)

csk(admin) ( 2017-02-26 19:30:00 )
Re: Chrome
Nie. Tego typu okna nie było. Był za to ciąg przekierowań po podejrzanych stronach. Za darmo miałeś wycieczkę po najpodlejszych zakątkach internetu. Zastanawiam się co teraz zrobią. Strona wygląda na czystą i coś tam dłubią. No ale bez przesady - kto wejdzie na stronę jak im wyskoczy okno z informacją, że jak wejdą dalej to będą im się dzieci krzywe rodzić.
Korsarz ( 2017-02-26 17:46:09 )
Chrome
Ciekawe czy jest związek z tym: https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/uwaga-na-nowa-kampanie-the-hoeflertext-font-wasnt-found-na-polskich-stronach/?

Napisz komentarz lub zgłoś błąd

Dodane w dniu 26 lutego 2017 przez Michał Misztal
Kopiowanie powyższych wypocin dozwolone pod warunkiem podania źródła, znaczy tandemu autor + link do strony