Ciekawa akcja marketingowa

Data: 2017-02-26, autor: Michał Misztal

Ostatnio przeglądałem znajome strony internetowe i jedna od ponad pół roku prowadzi bardzo ciekawą akcję marketingową. Wiadomo, że kolor czerwony bardzo rzuca się w oczy. Więc postanowiono (ale chyba przypadkiem) zaprząc do generowania tego koloru Google.

Z tego co kojarzę to mieli sobie stronę i luka w CMS-ie (lub wtyczce) spowodowała, że uprawnienia do edycji dostał krwiożerczy haker Roman. Roman zapewne ma wąsy i flanelową koszulę w kratę. Także nie jest dobrze. Co ciekawe na stronie zachodzą zmiany ale ekipa chyba nie widzi wielkiej czerwonej planszy z ostrzeżeniem.

Ryc. No i co teraz?

Co dalej? Cóż, to chyba jasne.

Komentarze (2)

[2017-02-26 17:46:09] Korsarz pisze: Chrome
Ciekawe czy jest związek z tym: https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/uwaga-na-nowa-kampanie-the-hoeflertext-font-wasnt-found-na-polskich-stronach/?
[2017-02-26 19:30:00] csk(admin) pisze: Re: Chrome
Nie. Tego typu okna nie było. Był za to ciąg przekierowań po podejrzanych stronach. Za darmo miałeś wycieczkę po najpodlejszych zakątkach internetu. Zastanawiam się co teraz zrobią. Strona wygląda na czystą i coś tam dłubią. No ale bez przesady - kto wejdzie na stronę jak im wyskoczy okno z informacją, że jak wejdą dalej to będą im się dzieci krzywe rodzić.

Skomentuj lub zgłoś błąd

© Michał Misztal 2019

Czytasz właśnie

Ciekawa akcja marketingowa
Autor: Michał Misztal
Data: 2017-02-26

Tagi

Podobne wpisy