Info o ciastkach

Eeee...
Żeby strona działała fajnie to trzeba zaakceptować obsługę pewnych plików. Jeśli jesteś nienormalny, nosisz czapkę z amelinium i siedzisz w schronie zbudowanym z poduszek to możesz je sobie wyłączyć. Autor strony nie czerpie żadnych korzyści z cookies (twierdzi nawet, że ten komunikat jest głupi), ale, cóż - Unia wymaga. Korzystając z witryny zgadzasz się z polityką cookies.

Wszystko w budowie...

Polski ransomware

Rany boskie, ale wstyd. Do poczytania. Nawet cyberprzestępców mamy do dupy.

Komentarze (4)

csk(admin) ( 2017-04-09 09:40:35 )
@gość, każdy ma swoje zdanie. Osobiście telewizji nie oglądam - ani proPIS ani antyPIS i nie opieram się na czyimś światopoglądzie. Po prostu widzę jak się w kraju zmienia. A Twój komentarz świadczy tylko o tym, że straciłeś tę zdolność. Ostatnio przejechałem się rowerem po okolicy a tam Lasy Państwowe wycinają drzewa w aż czterech lokalizacjach. To jakieś szaleństwo. Roztrwonienie rezerwy na emerytury - zbierane od początku lat 90-tych - w niecały rok. Ingerencja w płace minimalne. Rozbijanie się rządowymi limuzynami bez opamiętania. Już ceny rosną. I rosnąć będą bo gospodarka rządzi się swoimi prawami. Zamiast kraju zostanie jedynie bezleśna polana zasiedlona przez emerytów walczących o przetrwanie, bo owoc 500+ wyjedzie szukać pracy za granicą. Firmy przeniosą się do Słowacji i tam będą odprowadzać podatki (co już można zaobserwować). Także powodzenia.
gość ( 2017-04-08 22:26:54 )
wy macie naprawdę z głowami coś nie tak - wypranymi przez tą papkę 24
csk(admin) ( 2017-03-11 19:20:37 )
Re: Cebula Everywhere
A propos wiadomego prezesa - PIS to chyba jedyna partia gdzie stanowisko zależy od tego jak bardzo ktoś komuś wliże się w dupę. A ten kto d... wyliże prezesowi może być nawet prezydentem. Info o radnym skasowalem - bo z drugiej strony moze sie nawroci (brak polskich ogonkow bo nie mam systemu edycji komentarzy = phpmyadmin, sorry).
Korsarz ( 2017-03-11 18:31:45 )
Cebula Everywhere
Wiadomy prezes i tak zrobiłby z tego propagandowy sukces.

Napisz komentarz lub zgłoś błąd

Dodane w dniu 11 marca 2017 przez Michał Misztal
Kopiowanie powyższych wypocin dozwolone pod warunkiem podania źródła, znaczy tandemu autor + link do strony