Info o ciastkach

Eeee...
Żeby strona działała fajnie to trzeba zaakceptować obsługę pewnych plików. Jeśli jesteś nienormalny, nosisz czapkę z amelinium i siedzisz w schronie zbudowanym z poduszek to możesz je sobie wyłączyć. Autor strony nie czerpie żadnych korzyści z cookies (twierdzi nawet, że ten komunikat jest głupi), ale, cóż - Unia wymaga. Korzystając z witryny zgadzasz się z polityką cookies.

Wszystko w budowie...

Pasja tworzenia

Dzisiaj wszedłem na stronę Asusa żeby zobaczyć co i jak. Czy nastało nowe czy dalej jest po staremu. Coś kliknąłem i przeniosło mnie na Asus Design. A tam jakiś Azjata z, prawie, wywieszonym językiem rysuje najnowszy model czegoś. Bardzo ładnie.

Jest pewne ale - Asus i Design to antagonizmy. Widział ktoś jakiś ładny sprzęt Asusa? Bo ja nie. Ten szał plastików do mnie nie przemawia. A ich ostatnie wzornictwo wygląda jakby ktoś wrzucił granat do latryny i czekał jaki szlaczek się pojawi na drzwiach od stodoły. Jedyną dobrą rzeczą z logiem Asusa która mi się trafiła to mysz - wykrywana jako Sunplus Innovation Technology Inc. Asusa jest jedynie logo.

Ryc. 1. Jak Asusowi się wydaje że wygląda
Ryc. 2. Jak faktycznie wygląda (źródło)

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.

Napisz komentarz lub zgłoś błąd

Dodane w dniu 7 kwietnia 2017 przez Michał Misztal
Kopiowanie powyższych wypocin dozwolone pod warunkiem podania źródła, znaczy tandemu autor + link do strony