Info o ciastkach

Eeee...
Żeby strona działała fajnie to trzeba zaakceptować obsługę pewnych plików. Jeśli jesteś nienormalny, nosisz czapkę z amelinium i siedzisz w schronie zbudowanym z poduszek to możesz je sobie wyłączyć. Autor strony nie czerpie żadnych korzyści z cookies (twierdzi nawet, że ten komunikat jest głupi), ale, cóż - Unia wymaga. Korzystając z witryny zgadzasz się z polityką cookies.

Wszystko w budowie...

Koniec WTW

Multikomunikator WTW został chyba porzucony przez autora. Sugeruje to wpis na forum projektu. Wielka szkoda bo służył mi do obsługi Skype'a by porozumieć się z hurtownią. Obecnie stan jest niestabilny - niby połączenie jest ale wiadomości nie dochodzą.

Pora więc poszukać alternatywy. Pierwszą jest Skype... Eee, odpada. Wielka kobyła dla tych co się chcą chwalić szwami pooperacyjnymi w FHD - nie dla mnie. Potrzebna mi funkcjonalność a'la stare GG. OK - jest jeszcze Skype w przeglądarce - dopiąć można go do panelu w Vivaldim a całość wygląda tak i jest wieloplatformowa (w ustawiniach panelu należy wybrać wersję desktopową - kiepskie RWD?).

Ryc. 1. Skype jako panel w Vivaldim

Druga opcja to Pidgin - i to chyba najlepsza opcja. W Archlinuxie należy zainstalować pidgin i purple-skypeweb. Na Windows można pobrać Pidgina stąd. Wtyczkę dla obsługi Skype'a można pobrać stąd.

Ryc. 2. Screen z Pidgina. Działa, uff - kolejny raz udało się uniknąć instalacji Skype'e

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.

Napisz komentarz lub zgłoś błąd

Dodane w dniu 18 maja 2017 przez Michał Misztal
Kopiowanie powyższych wypocin dozwolone pod warunkiem podania źródła, znaczy tandemu autor + link do strony