Info o ciastkach

Eeee...
Żeby strona działała fajnie to trzeba zaakceptować obsługę pewnych plików. Jeśli jesteś nienormalny, nosisz czapkę z amelinium i siedzisz w schronie zbudowanym z poduszek to możesz je sobie wyłączyć. Autor strony nie czerpie żadnych korzyści z cookies (twierdzi nawet, że ten komunikat jest głupi), ale, cóż - Unia wymaga. Korzystając z witryny zgadzasz się z polityką cookies.

Wszystko w budowie...

Dlaczego tagi nie działają (jeszcze)

Pytanko o tagi dotarło przez formularz kontaktowy. Z racji iż zagadnienie dotyczy wszystkich użytkowników to odpowiem tutaj. Tagi jeszcze nie działają. Staram się zabrać do tego ale zawsze coś wychodzi. Ostatnio natomiast dodałem ładną stronę 404 - także jeśli zbłądzicie to będziecie wiedzieć jak ładnie wrócić na główną.

Na razie mam w planie migrację kilku witryn i sklepów na nowy hosting, poprawę programu serwisowego, dokończenie programu do ewidencji kas fiskalnych, przebudowę jednej witryny, projekt strony i sklepu internetowego. A to po godzinach. Także działania wojenne na własnym froncie trochę się odwlekają. Ale dzięki za info i poświęcony czas na zgłoszenie błędu.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.

Napisz komentarz lub zgłoś błąd

Dodane w dniu 11 czerwca 2017 przez Michał Misztal
Kopiowanie powyższych wypocin dozwolone pod warunkiem podania źródła, znaczy tandemu autor + link do strony