Info o ciastkach

Eeee...
Żeby strona działała fajnie to trzeba zaakceptować obsługę pewnych plików. Jeśli jesteś nienormalny, nosisz czapkę z amelinium i siedzisz w schronie zbudowanym z poduszek to możesz je sobie wyłączyć. Autor strony nie czerpie żadnych korzyści z cookies (twierdzi nawet, że ten komunikat jest głupi), ale, cóż - Unia wymaga. Korzystając z witryny zgadzasz się z polityką cookies.

Wszystko w budowie...

Krótko o przenosinach Shopgolda na nowy hosting

Bardzo krótko. Trochę się tego bałem ale całość jest dość prosta. Należy zgrać pliki sklepu na nowy hosting. Do tego zaimportować bazę z hostingu dotychczasowego. Próbowałem zaimportować bazę ze zrzutu Shopgolda ale coś mu się nie widziało i strzelał fochami na czerwono. Co jest nie tak - "Domyśl się" i tyle. Ok, w każdym razie eksport i import się udał.

Teraz tylko transfer - ok witryna zniknęła. Jeszcze tylko drobna edycja pliku na serwerze ustawienia/ustawienia_db.php i aktualizacja ustawień bazy MySQL i folderu zdjęć. Witryna działa. Można jeszcze wykosić zawartość cache - Shopgold sobie go odbuduje.

Sytuacja na kilka godzin po migracji wygląda tak, że sklep działa - brak jest zdjęć. Nie działa również panel zarządzania - błąd licencji. Zakładam, że wystarczy poczekać aż propagacja DNS się zakończy. I tyle.

PS. Zdjęcia są, zarządzanie działa - nastąpiła pomyłka w stałej KATALOG_SKLEPU. Także "grejt sukcess".

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.

Napisz komentarz lub zgłoś błąd

Dodane w dniu 30 sierpnia 2017 przez Michał Misztal
Kopiowanie powyższych wypocin dozwolone pod warunkiem podania źródła, znaczy tandemu autor + link do strony