Info o ciastkach

Eeee...
Żeby strona działała fajnie to trzeba zaakceptować obsługę pewnych plików. Jeśli jesteś nienormalny, nosisz czapkę z amelinium i siedzisz w schronie zbudowanym z poduszek to możesz je sobie wyłączyć. Autor strony nie czerpie żadnych korzyści z cookies (twierdzi nawet, że ten komunikat jest głupi), ale, cóż - Unia wymaga. Korzystając z witryny zgadzasz się z polityką cookies.

Wszystko w budowie...

Ogarniamy stronę ze sterownikami Lenovo

Ta strona awansowała u mnie jeśli chodzi o listę najbardziej wkurzających stron w internecie. Nawet wytrzymałbym Zenka M wyskakującego z boku ekranu. Strona Lenovo jest robiona a'la stare szablony na layoutach = część strony się nie zmienia a inną część można przewijać. Tutaj część bezużyteczna jest zawsze w tym samym miejscu a część użyteczna jest tak niewielka, że nic się nie da zrobić. Pora to zmienić, wchodzicie w konsolę JS przeglądarki (chromopodobne -> PPM -> zbadaj element -> Console) i wpisujecie$(".navbar,.banner").hide()

I enter. Teraz macie widok na całość strony. Oczywiście przy każdym odświeżeniu trzeba takie coś wpisywać. Całe szczęście, że strona korzysta z jQuery bo inaczej komenda byłaby dłuższa.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.

Napisz komentarz lub zgłoś błąd

Dodane w dniu 8 września 2017 przez Michał Misztal
Kopiowanie powyższych wypocin dozwolone pod warunkiem podania źródła, znaczy tandemu autor + link do strony