Info o ciastkach

Eeee...
Żeby strona działała fajnie to trzeba zaakceptować obsługę pewnych plików. Jeśli jesteś nienormalny, nosisz czapkę z amelinium i siedzisz w schronie zbudowanym z poduszek to możesz je sobie wyłączyć. Autor strony nie czerpie żadnych korzyści z cookies (twierdzi nawet, że ten komunikat jest głupi), ale, cóż - Unia wymaga. Korzystając z witryny zgadzasz się z polityką cookies.

Wszystko w budowie...

Coin miner za plecami

Pierwsze było Pirate Bay. Niby błąd w kodzie powodował obciążenie procesora na max zamiast planowanych 30% - tyle z tłumaczenia twórców. Natomiast ostatnio znaleziono koparkę elektronicznych monet w rozszerzeniu do chromopodobnych.

Czasy się zmieniają. Pozostaje jedynie konfiguracja uMatrix by spokojnie przeglądać internet. Dostępne na wszystkie przeglądarki oprócz Internet Explorera i Edge.

Komentarze (2)

csk(admin) ( 2017-09-25 07:17:01 )
Re: IOT
WTF did I just read? To tak jakby napisać że łatwiej dorobić się na handlu organami niż na wtykaniu ulotek za wycieraczki. Ale nie można wtedy napisać książki "Od zera do milionera".
Korsarz ( 2017-09-25 00:05:58 )
IOT
To już łatwiej odpiąć kawałek Mirai (ze dwa średnie C&C) i puścić tak do 80% możliwości (żeby żółtki nie dały rady znowu przypiąć), najlepiej na Zcash (bo anonimowy) i jak mawiają Franciszkanie Voila.

Napisz komentarz lub zgłoś błąd

Dodane w dniu 24 września 2017 przez Michał Misztal
Kopiowanie powyższych wypocin dozwolone pod warunkiem podania źródła, znaczy tandemu autor + link do strony